Ubytovna Bor s.r.o.

Nová Hospoda 32, 348 02 Bor

Ubytovna Bor s.r.o.

Nová Hospoda 32, 348 02 Bor

Popis

Novopostavená ubytovňa s kapacitou 398 lôžok ponúka ubytovanie v 3 lôžkových izbách s  vlastným sociálnym zariadením. Každá izba je vybavená chladničkou, TV a uzamykateľnými skriňami. Na každom poschodí je vybavená kuchynka s veľkou terasou s posedením. K dispozícií hosťom je aj práčovňa a sušiareň a taktiež veľká spoločenská miestnosť.Pri budove sa nachádza volejbalové a futbalové ihrisko a záhradné posedenie s grilom. Parkovanie je zabezpečené na súkromnom parkovisku. Bezplatné pripojenie na WIFI.  

Služby

  • Parkovisko
  • 24 hod. recepcia
  • WiFi

Dodatočné informácie

Ceny za ubytovanie sú uvedené s DPH vrátane miestneho poplatku z pobytu. 

Cena ubytovania sa hradí vždy vopred, v hotovosti, na recepcii.
Pri predčasnom ukončení ubytovania z dôvodu na strane ubytovaného, ​​nemá ubytovaný nárok na vrátenie ani pomernej časti ceny za ubytovanie.


 

Lokalita

Ubytovny Bor sa nachádzajú priamo v priemyselnej oblasti CT park Bor. Výborné dopravné spojenie zabezpečuje priamy prístup z diaľnice D5 zjazdom 128 v smere z Plzne, ktorá je vzdialená len 35 minút autom. V blízkosti je hranica s Nemeckom, cca 20 min.Vedľa ubytovne sa nachádzajú potraviny, možnosť stravovania v CTP Restaurant, cca 200m. Približne 500m od ubytovne sa nachádza autobusová zastávka, ktorá zabezpečuje priame spojenie s mestom Bor.