Otvárame novú ubytovňu!
Od 1.9. do našej siete SOMO pribudne nová ubytovňa priamo v CT parku BOR. S kapacitou 398 lôžok ponúka ubytovanie v 3 lôžkových izbách s  vlastným sociálnym zariadením. Každá izba je vybavená chladničkou, TV a uzamykateľnými skriňami. Na každom poschodí je kuchynka s veľkou terasou s posedením. K dispozícií hosťom je aj práčovňa a sušiareň a taktiež veľká spoločenská miestnosť.Pri budove sa nachádza volejbalové a futbalové ihrisko a záhradné posedenie s grilom. Parkovanie je zabezpečené na súkromnom parkovisku. Bezplatné pripojenie na WIFI.  

Výborné dopravné spojenie zabezpečuje priamy prístup z diaľnice D5 zjazdom 128 v smere z Plzne, ktorá je vzdialená len 35 minút autom. V blízkosti je hranica s Nemeckom, cca 20 min.Vedľa ubytovne sa nachádzajú potraviny, možnosť stravovania v CTP Restaurant, cca 200m. Približne 500m od ubytovne sa nachádza autobusová zastávka, ktorá zabezpečuje priame spojenie s mestom Bor. 

Máte záujem o ubytovanie? Neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky +420 734 792 692 alebo mailom ubytovnabor@somo.cz

Sledujte nás aj na našom FB SOMO alebo UBYTOVNY BORAutor: SOMO
Dátum zverejnenia: 21. 08. 2020